Main menu

Właściciel

mycie elewacji wrocław,firma sprzątająca wrocławZanim otworzyłem firmę czyszczącą i porządkową PEIPPO, spędziłem sześć lat poza granicami Polski. Podczas pobytu za granicą pracowałem w znanych, renomowanych firmach zajmujących się sprzątaniem – między innymi IIS World, czy Clemens Kleine. Tam uczyłem się pod czujnym okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie kompleksowego sprzątania oraz mycia okien. Pracowałem już w takich obiektach, jak Stadttor, Sky Office oraz Arag w Düsseldorfie.

Ktoś mógłby powiedzieć – a cóż to za sztuka posprzątać lub wymyć okna, przecież potrafi to każdy. Jednak jako osoba doświadczona w czyszczeniu na przykład powyższych budynków wiem, że dokładne i porządne mycie to sztuka, w której liczą się profesjonalizm i odpowiednie umiejętności.

Każda z firm, w których zdobywałem doświadczenie, zawsze na pierwszym miejscu stawiała najwyższe zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm pracowników. Zadowolenie klienta to najwyższy cel wykonywania zadania – teraz, po powrocie do Polski i założeniu własnej działalności, pragnę tworzyć firmę, która spełni te same, wysokie standardy dbania o rzetelną realizację każdego zlecenia.

W firmie sprzątającej PEIPPO z Wrocławia pracujemy z największym zaangażowaniem i troską o spełnienie życzeń naszych klientów. Przekonaj się o tym, zamawiając u nas mycie okien, czyszczenie dachów lub odśnieżanie we Wrocławiu.