Main menu

O firmie

Wprawdzie firma PEIPPO funkcjonuje na rynku polskim od niedawna, wcześniej przez wiele lat działaliśmy w Niemczech, gdzie rozkwit przeżywają obecnie takie usługi jak mycie okien. Wrocław jest naszą siedzibą od początku działalności w Polsce, mamy jednak nadzieję na ciągły rozwój i poszerzenie zasięgu świadczonych usług, dlatego chętnie pomożemy wszystkim na terenie Dolnego Śląska. Dzięki nieocenionemu doświadczeniu, jakim okazały się lata spędzone za granicą, możemy się obecnie oprzeć na zaawansowanych technologiach i najwyższej jakości produktach.

Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zależy nam na szybkim, ale przede wszystkim – dokładnym wykonaniu. Podejmujemy się bardzo różnorodnych zleceń – od mycia szyb w wieżowcach, szkołach, obiektach sportowych, kościołach przez witryny sklepowe, fasady, szyldy i balustrady, aż do domów i mieszkań prywatnych. Właściciele wszystkich tych obiektów chętnie obdarzają nas zaufaniem i z satysfakcją oglądają rezultaty naszej pracy.

Mycie okien odbywa się przy pomocy różnych technik. Wykorzystanie którejś z nich uzależniamy od rodzaju zlecenia. Posługujemy się metodami: tradycyjną oraz przy użyciu podnośników, drabin, rurek teleskopowych lub lin. Wszyscy nasi pracownicy są wykwalifikowani i posiadają niezbędne uprawnienia do pracy na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Są niekwestionowanymi fachowcami w swojej dziedzinie.

Jako firma sprzątająca staramy się być perfekcjonistami w każdym calu, dlatego poza stworzeniem profesjonalnego zespołu ogromną wagę przywiązujemy do doboru sprzętu oraz produktów, którymi się posługujemy, bowiem to właśnie one w dużej mierze decydują o ostatecznym efekcie naszej pracy.

Zlecenia wykonujemy przy pomocy najnowszego specjalistycznego sprzętu myjącego i sprzątającego. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, opieramy się jedynie na najnowszych wysokiej jakości niemieckich środkach czyszczących, które zapewniają usunięcie nawet najdrobniejszych i najcięższych zabrudzeń (np. usuwanie wapna) i pozostawiają powierzchnię nieskazitelnie czystą.

Zaufaj niemieckiej precyzji i perfekcyjnemu wykonaniu i dołącz do rzeszy zadowolonych wrocławian z naszego sprzątania i mycia okien.